среда, 27 декабря 2017 г.


Пост про кір співробітника інфекційної лікарні Одеси розлетівся по інтернету, як гарячі пиріжки. Як тільки не називають тих, хто не робить щеплення.

Я знову ж таки звертаюсь до всіх – це індивідуальне рішення кожного, що робити з власним тілом і здоров’ям, також і та, і інша сторона приймає рішення за дітей в будь-якому випадку на тому простому факті, що батьки, а не лікарі, відповідальні за здоров’я дітей. Саме тому ви підписуєте той папірець перед щепленням, який саме це і засвідчує. Чому ніхто не задається питанням, як батьки без медосвіти можуть підписувати документ щодо відповідальності за наслідки мед процедури, чому це довіряють некомпетентним людям, а ті, що мають бути компетентними, відмовляються від відповідальності і нічого не гарантують.

Чергова істерія щодо щеплень від кору не залишила мене байдужою. Я втомилась слухати, яка я тупа і не думаюча курка і які думаючі батьки ті, що роблять щеплення. Що ж, давайте перевіримо.

Отже, ось вам три сюжети з однієї і той самої лікарні – одеська інфекційна. В двох сюжетах інтерв’ю дає одна і та сама завідуюча лікарні, третій сюжет, я так розумію, від працівниці відділення, де знаходяться хворі на кір. Також в кінці ролик Комаровського, де він говорить про кір.Зверніть увагу, що перший сюжет вийшов 4 грудня, другий – 14 грудня, і пост Наталі – 22 грудня. Пост я заскрініла на випадок, якщо вона змінить свою думку і видалить його.

Репортажі за посиланням нижче.


З першого джерела за словами завідуючої хворих на кір поступає 3-9 щоденно, з другого інтерв’ю через кілька днів та ж сама завідуюча лікарні надає дані, що щоденно поступає 8-14 осіб з кором. Всього за цей період через лікарню пройшло 759 осіб. Спалах відмічається з середини квітня. Якщо порахувати з 15 квітня до 4 грудня, коли був ефір, то виходить, що в середньому поступає 3 особи. Звідки 9 і тим більше 14?

Але дані в пості у Наталі вже інші. Вона стверджує, що кількість хворих на кір перевалила за 1000. 
Тобто за 8 днів між репортажем і її постом поступило 241 особа? Це вже 30 за день? Так 3 чи 30? Зі слів Наталі, додали два відділення для хворих на кір, але журналістів зняти не пустили – бо журналісти можуть заразитись.

Поцікавилась місткістю лікарні. http://zdravo.odessa.ua/?p=4839Подивіться кількість місць. Це загальна кількість, на всі хвороби, а не лише на кір. 

Дуже здивувало, коли завідуюча сказала, що влітку з кишковими інфекціями щоденно поступало 150 осіб (більше 6 осіб кожну годину)… За три місяці літа що виходить?

13 500 осіб. Лікарів вистачило? 

«Подвержены все, кто не привит, кто не болел корью», «человек, который привит, тоже может заболеть корью» - сказали б простіше: захворіти може кожен, не залежно від того чи щеплений, чи ні.

«Давайте разъясним, как болеет человек с прививкой от кори и без нее» А давайте ще пояснимо, як хворіють після щеплення. Звичайно, лікарка каже, що всі, хто захворів на кір після щеплення, вже були хворі на кір, а щеплення ні до чого. У доні так само на наступний день після щеплення від поліомієліту з’явились симптоми поствакцінального поліомієліту і нам так само казали, що то не від щеплень. Просто спів падіння таке день в день. Наслідки найтяжчі, не буду все це заново описувати, ніякої допомоги з їх боку і ніякої відповідальності, 10 років реабілітації всупереч системі. І зауважте, ми не потрапили в статистиці ускладнень, оскільки цей випадок не зафіксували як ускладнення. Написали в картці ОРВІ. Ми нічого не змогли добитись. Один на мільйон ускладнень? З таким підходом не дивно. З кором те саме говорять – ми ні прі чьом, так і було.

«При контакте с больным корью, если человек непривит и не болел, 100% заболеваемость корью» - сміюсь їм в обличчя з їх 100%. 
Навіть слабка людина при контакті з хворим має лише певну ймовірність захворіти, а не 100%. А при хорошому стані імунітету людина швидше за все не захворіє. Яка захворюваність під час такого спалаху кору серед «моржів», наприклад? Або скільки з тих, хто пройшов через лікарню, веганів? Вони ж перші в групі ризику, як найслабша категорія населення, якій всього не вистачає. Цікаво було б отримати ці дані.

«Хорошая вакцина, никаких побочных действий практический ни у кого нет» - ще раз сміюсь. Ага, тому так багато і відмовляються, бо ніяких побічних дій, одна благодать від вакцин. Батьки просто тупі.

«Каждый должен решить для себя САМ, но прививать, конечно, НУЖНО» - ха!

«Почти все пациенты, которые поступают, в тяжелом состоянии» - це теж неправда, бо кір протікає по різному. Можна почитати як це буває. Не можуть бути майже всі у важкому стані.

Яка ймовірність захворіти на кір? Давайте подивимось дані за 10 міс. 2017 р. на сайті МОЗ. Населення України зараз становить 42 418 255 осіб. На кір за 10 міс. захворіли 2119 осіб. Виходить, хворих на кір 0,005%.

«Летальных случаев не было. Было 2 случая смерти от осложнений коревой пневмонии». Це досить добре, що саме від кору ніхто не помер, бо Комаровський каже, що кір – це хвороба з 1% смертністю. Тобто мало б померти вже 21 особа, зокрема в Одесі 7-8 осіб. Ще цікавіше подивитись, яка ймовірність померти від кору. Всього в Україні померло 5 осіб. Хоча вони померли не від кору, а від ускладнень вірусної інфекції, а саме від пневмонії. Ну нехай будемо вважати, що померли від кору. Отже, 5 випадків на 42 млн. це 0,00001%. Не схоже на нагнітання? Бо в ролику ви почуєте навіть слово епідемія.

«В Запоріжжі на лікарняне ліжко поступило 25 містян. «Ежедневно в больницу поступает 3-4 человека» - тобто кір у них реєструють всього тиждень? «Есть нарушения в прививках, есть дети не привитые, вот-эээ, причины разные, и отказ родителей». Чому єдина причина – це відмова від щеплень? А не може бути причиною відмова від здорового способу життя і відсутність щоденного піклування про імунітет?

«Щоб локалізувати кір потрібна 95% вакцинація». На сайті МОЗу вказано, що людей, які відмовились від щеплень, лише 7%. Тобто 93% охоплення? 
«До конца года надяться подтянуть показатели вакцинации до 70%. Но этого не достаточно, это уже эпидемия самая настоящая».
У Наталі в пості охоплення 45% (заскрініла її комент). 
Отже, маємо 45% від пані Наталі, 70% від іншої лікарки, і 93% від МОЗ.

Ось вам ще дані від Комаровського. https://www.youtube.com/watch?v=GHJCYPEHxO8

Додам ще, що у нас в картці з’явився запис про щеплення, якого ми не робили. На запитання, що це за фігня, відповіли, що ми, насправді, забули, мабуть, у них все записано. Вони ж не придумали ці дані. Як думаєте, нащо вони це зробили?

Статистику пишуть будь-яку, озвучують якісь дані зі стелі.
І як після такої кількості брехні і маніпуляцій вірити в те, що хворіють і помирають саме не щеплені? Вони ж будь-яку статистику напишуть, а перевірити можливості немає. «Ну як, діти, повіримо йому цього разу?»

Стосовно колективного імунітету… Знаєте, на початку минулого століття всіх намагались загнати в колгосп. Індивідуалістів дуже не любили, навіть висилали до Сибіру і розстрілювали. Ось це щось дуже схоже. Я індивідуаліст. Мені не цікава ідея колгоспу. Я вірю в сили і резерви власного організму і цим займаюсь. Результати є і вони дуже хороші. Але я поважаю вибір тих, хто хоче взяти участь в колективізмі. Ваше право. Я не буду писати те, що пишете ви про людей з іншим вибором, про ідіократію, про тупих дур і т.і. Ви просто робите репост від якоїсь Наталі, навіть не співставивши, наскільки правда те, що вона говорить. Бо пост емоційний, про гробікі.

І знаєте, коли я брала участь в колективному імунітеті і робила щеплення, то колективу було цілковито насрать на мою дитину, коли трапилось лихо. Можливо, всі скинулись, щоб ми могли лікувати дитину після невдалого щеплення? Ні. Можливо, щось інше зробили, якось допомогли? Це ж колективна справа? Ми ж і для вас старались. Ні. На 10 довгих років ми залишились сам на сам з нашою проблемою. Самі все подолали всупереч прогнозам лікарів. Тому дозвольте покинути ваше привітне співтовариство. Тепер ви залишайтесь самі.

Моя позиція не означає, що я впевнена, що ми не захворіємо. Це означає лише, що я не хочу мати справу з шахраями і покладаюсь лише на себе, а не імунітет сусіда.

А тепер скажіть мені, з якого боку в цьому питанні знаходиться думаюча людина? Яким чином можна мене змусити вірити в цю брехню безкінечну? У кожної брехні є своя мета. Я поважаю вибір людей, які вирішили вакціонуватись. В Україні поки свобода віросповідання. Хочете в ці дані вірити - вірте. І нехай вам пощастить з вакцінацією. Тільки поважайте і вибір інших. У них є на це свої не менш поважні причини і дані.

Комментариев нет: