четверг, 18 августа 2016 г.

Зелені коктейлі для здоров'я!

Протягом всього літа вживали зелені коктейлі.
1. Зранку роблю рідкий коктейль.
 Виглядає він приблизно як на фото. В блендер зелень з водою, трохи огірочка чи кабачка для пом'якшення смаку. Віджимаю і проціджую, п'ємо зранку до вживання їжі.


2. Ввечері роблю смузі. Банани, ягоди, зелень і квіти (приємна на смак, м'ята, меліса, акація, чайна троянда, піон), трошки водички. Іноді, дуже рідко, додаю йогурт без домішок.


3. Макуху з ранкового коктейлю не викидаю. Це чудове найгарніше натуральне мило! Дівчата, це просто супер ) Додаю в макуху ложку меду і по кілька крапель вітамінів А та Е, натираю тіло 3-5 хвилин, змиваю під душем. Шовкова м'якенька шкіра! Особливо такий рецепт підходить для людей з сухою шкірою. Раніше від будь якого мила було відчуття сухості шкіри, неприємно на дотик, користувалась ще кремом. Зараз моя шкіра почувається чудово!


Поради щодо приготування коктейлів з практичного досвіду.
1. Ретельно читайте інформацію про кожну зелень, траву або листя, що додаєте. Навіть у петрушки є протипоказання і треба це враховувати. Тим більш обережно з травами. 
2. Я використовую для коктейлів зелень, що є під рукою. Традиційна зелень (петрушка, кріп тощо), листя фруктових дерев (липа, яблуня, вишня), листя горіху, листя кущів (смородина, малина), листя полуниці. Також добре підходять листя буряка, кабачків, перцю. Трави загальної дії: кропива, кульбабка, конюшина, м'ята меліса, ромашка, календула. Квіти акації, чайної троянди, конюшини. Для густих смузі використовую ягоди, фрукти.
3. Почитайте рецепти і виберіть ті, які вам найбільш сподобаються. 
4. Якщо ви ніколи не займались оздоровчими процедурами, то починайте потроху і відстежуйте реакцію організму. Враховуйте наявні хвороби і стани (наприклад, каміння в нирках), ретельно підбирайте собі компоненти, щоб не викликати активне очищення організму і рух каменів, наприклад, або якийсь інший стан.
5. Якщо не впевнені, порадьтесь з лікарем, він призначить щось інше ) Це лише мій власний досвід отримання вітамінів, мікроелементів, амінокислот, клітковини, хлорофілу та інших корисних та лікувальних речовин натуральним, нехімічним шляхом.
Всім здоров'я!

Комментариев нет: