воскресенье, 12 июня 2016 г.

Концерт "Юна філармонія"
12 червня 2016 р. Настя брала участь в концерті "Юна філармонія". Це новий Всеукраїнський загальнонаіональний мистецький проект, який започаткувала Вікторія Жадько (Київ). В концерті взяли участь учні Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. М.В. Лисенка. Солісти: Владислава Гаєнко (скрипка), 8 років; Еліна Серебрякова (фортепіано), 10 років. Диригент – Денис Прядка, 17 років, дебют. Були виконані твори К.В. Глюка, Й.С. Баха, В.А. Моцарта, Н. Нижанківського, Е. Агерера та Л. Андерсона. 
Ми дуже сподівались бути серед солістів, але, на жаль, не знайшли ноти нашого концерту для оркестру. Проте участь все ж взяли - в незвичному для Насті амплуа виконавиці партії на трещітці в "Дитячий симфонії" Гайдна, а також в ролі розбишаки в останньому номері концерту )
Повне відео концерту тут. Дякую за нього моєму другові Анатолію Золотухіну.


Трохи фотовражень від події.
На фото Вікторія Жадько допомагає дітям розібратись з їх партіями - дудочка, трещітка, дитячий барабан. На перший погляд все здається дуже легким, але насправді це не так. Кожен має уважно слідкувати за текстом, вираховувати паузи, довжину нот. Цю партію ми з донею вчили 3 дні по кілька годин! Твір дуже довгий, щоб його бодай 2-3 рази програти, треба годину. Отже, 5-6 повторів це 2-3 години часу. 

Репетиція
Між репетиціями діти разом спілкувались, ми повели їх гуляти і показали трохи Миколаєва, а наші друзі навіть організували прогулянку на яхті! Враження у гостей чудові! Дівчата дуже здружились.
В яхтклубі
Ось така патріотична яхта нас катала!
Радіють )
Набережна 

В день концерту.
Вперше Настуня була в перукарні. Спочатку дуже не хотіла, бо не любить робити зачіски. Мені дозволяє робити лише хвостик або косичку. Але зрештою була дуже задоволена результатом! 
в процесі

Солісти перед концертом! 


 Останні настанови вчителя.


Є можливість пограти за справжнім роялем в залі, де зараз буде концерт (вдома лише піаніно)

Обожнюю цю дивовижну жінку на фото нижче! Стільки енергії і любові до своєї справи, до дітей, до глядача. Вона сама трохи дитина - весела, запальна, з гумором, безпосередня, відкрита. Тільки така жінка могла започаткувати проект "Юна філармонія"!


Тут з Денисом Прядка - її сином, молодим диригентом. Це був його дебют, як диригента, і він впорався відмінно! Але на фото ми ще тільки готуємось до концерту.

На фото нижче Настя повторює свою партію. Знаєте, що означають окуляри? "Зиріть в ноти уважно!!" Бо завжди в цьому місці забуває вступити.
Зверніть увагу, там, де друга частина симфонії, у Насті написано "цукерки". Там лірична музика і трещітка мовчить. Вирішили, щоб в цій частині Настя зробила вигляд, що скучає, тому вирішила скористатись паузою і з'їсти цукерочки... Але цікаво те, що половина залу не зрозуміли, що то такий задум був і шушукались, обурюючись поведінкою дитини на сцені: "Що вона робить? Вона що, їсть цукерки?" Ті, хто зрозумів, посміхались і було видно, що їм подобається ідея.


Загалом задум цього концерту, окрім серйозних моментів, це також показати, що діти - то є завжди діти, безпосередні, веселі, розбишаки тощо. Це можливість додати дитячість в дорослі речі. Дуже шкода, що іноді ми вже занадто серйозно сприймаємо життя, особливо коли щось виходить за межі звичайного.

На концерті.
Вікторія Жадько
Еліна Серебрякова, 10 років. Концерт Баха для ф-но з оркестром
Владислава Гаєнко, 8 років, Коломийка
Дитяча симфонія. Уважно слідкують за текстом!
Це "Пустячок", останній твір, де головне завдання дітей було пустувати! 
Поклон в кінці!
Настусині перші квіти, як виконавиці! Яка вона була щаслива!
Сподіваємось, наступного разу виступатимемо вже в якості соліста зі скрипкою! 
Дякуємо Вікторії Жадько за чудовий проект і за можливість взяти в ньому участь! Комментариев нет: