вторник, 29 июля 2014 г.

Відкритий лист цивілізованому світу


Вітаю, шановне панство! Сьогодні я маю звернутися до всього цивілізованого світу взагалі та до кожної людини особисто. Я хочу звернутися до всіх, для кого мають цінність такі речі як Життя, Свобода, Розвиток, Мир, Гідність і Людяність.

Цей лист я прошу перекласти на всі доступні для вас мови і відправити його всім своїм друзям і знайомим по всьому світу. Це війна не поміж Росією та Україною, це війна між минулим та майбутнім, це війна між різними системами цінностей, це війна між звірством і людяністю.

Колись ми мовчки спостерігали за тим, як Росія нахабно згвалтувала Молдову, Абхазію, Таджикістан, Чечню, Грузію. Тоді ми теж думали, що це нас не торкнеться, але ми помилялися. Росія не зупиниться на Укрїні. Якщо увесь світ зараз відвернеться від нашої біди, то хто буде наступним? Польща? Прибалтика? Фінляндія? А може, Німеччина? Там також багато руських і це теж "споконвічно руська земля", бо є  фотки з радянськими прапорами над Рейхстагом...

Росіяни активно чи пасивно своїми діями дозволяють путінскому режиму озброювати звірів, які спалюють українську землю, гвалтують українських дівчат, крадуть українських дітей для торгівлі органами і секс індустрії, вбивають і мордують українських чоловіків. На мою думку, кожен, хто бачить злочин, і нічого не робить, аби перешкоджати цьому злочину, також є злочинцем. Зараз у росіян є всі можливості для того, щоб дізнаватися, що справді діється, але вони в 99% байдужі та лицемірні. Мільйони українців благали їх по допомогу, але вони відвернулися, вони нічого не хочуть робити, щоб допомогти зупинити звірства, які робить їх влада.

В усьому світові злочинців ізолюють від суспільства. Не будьте байдужими, сприяйте ізоляції усіх, хто активно чи пасивно підтримує тероризм! Що можна робити?!

Не купувати товари та послуги Росії.

Розірвати культурні, спортивні та будь-які зв’язки (бойкотувати змагання Формули 1, Чемпіонат Світу з футболу 2018, таке інше).

Закрити будь-які спільні проекти.

Не інвестувати, не надавати свої товари та послуги.

Бойкотувати російські організації.

Організовувати флешмоби на підтримку України та звертатися з закликами до своїх урядів задля активнішої протидії загарбникам.

Навіть не спілкуватися! Вони повинні знати, що весь Світ відвернувся від їх звірячої нахабності.

Ізолювати доти, доки вони своїми діями не доведуть усій світовій спільноті, що вони є людьми, а не прямоходячими тваринами.

З надією на розуміння та допомогу,
етнічний руський та житель Півдня України
Олександр Іванко https://www.facebook.com/Aleksandr.Ivanko

Комментариев нет: